Bursa / Türkiye

Web Yazılım

Web Yazılım

Web yazılım yani web teknik tasarım günümüzün en çok tercih edilen web hizmetleri arasında bulunur. Dijital çağın gerekliliklerinden biri olan web siteleri günümüzde pek çok işletmelerin ihtiyaç duyduğu bir platform olmuştur. Web yazılım hizmeti için kod uzmanı veya uzman web tasarımcı olmanız gerekir.

Özel bir web sitesi oluşturmak için web yazılım hizmeti alabilirsiniz. Hazır paket halinde bir web sitesi tasarımına sahip olabilirsiniz. Ancak özgün bir platform oluşturmak veya özel bir tasarıma sahip bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız; Web yazılım hizmetinden faydalanmanız gerekir.

web-yazilim

Web Yazılım Nedir?

Çoğu kişinin kullandığı değiştirilmesi zor ve alışıldık tasarıma sahip web yazılımları hazır paketlerdir.

Yenilik ve güncellemelerin oldukça zor olduğu tasarımlar yerine web yazılım sayesinde sitenizi kendi planınıza göre oluşturabilirsiniz. Kısaca web yazılım sıfırdan web sitesi oluşturma anlamına gelir. Oluşturacağınız tasarım sayesinde markanızı ve şirketinizi daha iyi tanıtabilirsiniz. Tasarımı kendiniz oluşturduğunuz zaman potansiyel müşteriler ürün ve hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgi edinebilir.

Web Yazılım Neden Önemlidir?

Bir web sitesi oluşturmak istediğiniz zaman alacağınız hizmetler arasında iki seçenek bulunur. İster hazır paket kullanarak hazır tasarım satın alabilirsiniz. İsterseniz de yeni bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Sıfırdan oluşturulacak bu tasarım için de bazı hazır detayları kullanabilirsiniz. Örneğin; Hazır tema kullanma, şablon kullanma ve hazır formatlar... Sitenizi kendi istediğiniz şekilde oluşturma imkanınız bulunur.

Doğru kaynak kullanımı ve iyi analiz edilmiş bir proje ile güzel bir web yazılım oluşturabilirsiniz.

Kurumsal web programlama hizmetimizde tamamen özgün görsel tasarım ve animasyon kullanarak sitenin sıradan olmanın ötesinde fark yaratmasını sağlıyoruz. Kurumsal web sitesi tasarımında özgün görsel ve efekt kullanımı sayesinde sıra dışı bir web programlama ürünü ortaya koyuyoruz.

web-yazilim

Web yazılım Hizmetinde Hangi Aşamalar Uygulanır?

Web programlamada karardan uygulamaya kadar her aşama oldukça önemlidir. Hazırlanan proje hakkında ilk olarak analizler yapılmalıdır. Müşteri ile birlikte bu süreçte bazı fikir alışverişleri söz konusu olabilir. Daha sonra uygulama aşamasına geçilir. Oluşturulacak tasarım hakkında önemli olabilecek konular üzerinde çalışma yapılır. Web programlama hizmeti alınırken karar aşamasından sonra web programlama uygulama süreci teknik ekip tarafından yürütülür.

Web programlama adımları

Web programlama hizmeti aldığınız zaman teknik ve danışman ekip tüm süreç boyunca hizmet verir. Oluşturacağınız web siteniz hakkında uygulanacak planlar üzerinde durulur. Plan aşamasının ardından programlama başlar. Teslim aldığınız siteniz hakkında da daha sonra bilgi ve destek almak için danışman ekiple görüşebilirsiniz. İlgili birim hizmet sonrası da hizmete devam etmektedir.

Web programlama

Web programlama yapabilmeniz için bazı programlama dillerini bilmeniz gerekir. İşaretleme dili ve öge oluşturmak için kullanılan program dilleri vb. Genelde kod yazımı için uzun bir prosedür uygulanır. Bu prosedürler aşama aşama kodlama ile devam eder. Kodlama için gereken dil bilgisi dışında teknik beceri de gereklidir. Kaynakları kullanırken web tasarım için gerek metin düzenlemeleri gerekse de şablon oluşturma konularında. Web geliştirme ve farklı araçlardan yardım alarak kod yazmanız gerekir.

HTML ve CSS uygulama tarafında metin düzenlemeleri için kullanılırken JavaScript, jQuery ve Node.js gibi kaynaklardan da uygulama geliştirmede yardım alınır.

Web yazılım örnekleri nelerdir?

Web programlama hizmetleri genellikle firmalar tarafından işlemlerini kolaylaştırmak ve programlamaya döndürmek amacıyla talep edilir. Web yazılımları sadece web siteleri değil, web siteleri ile birlikte çalışabilecek olan diğer yazılım bütünlerini kapsar. Bunlara örnek olarak ERP, CRM gibi sistemleri gösterebiliriz. Ek olarak web programları genellikle bir yönetim paneli içerir ve işletmenin ihtiyaçlarının kolaylıkla yönetilmesini sağlar. Günümüzde bu işleri kolaylaştırmak amacıyla yapılmış CMS derlemeleri bulunmaktadır. Buna en büyük örnek olarak WordPress uygulamasını gösterebiliriz.

Eğer işletmeniz için daha spesifik bir işlem istiyorsanız WordPress tarzı uygulamalar size tam olarak yeterli gelmeyebilir. Yanısıra WordPress uygulamasının bir çok performans problemi oluşturabileceğini unutmamak gerekir. Size en uygun web yazılım hizmetini öğrenmek için sizlerde hızlıca WebChef'in donanımlı ekibinden teklif alabilirsiniz. Sektör içerisinde bir çok CRM ve ERP yazılımları daha önceden yazılmış olarak satılabilir. Bu yazılımlar açık kaynak kodlarını paylaşmışlarsa kendi sitenize entegre edebilirsiniz ancak izin verilmediği ve paylaşılmadığı durumlarda da bu sitelere entegrasyon yapmanız pek mümkün olmayabilir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Web tasarım ve progrmalama alanında yıllardır hizmet veren firmamız bir çok kurumsal ve kobi için web projeleri gerçekleştirmiş ve köklü referanslara sahiptir. Ek olarak ETBİS sistemine de kayıt olarak e-ticaret ortamında güvenilir bir adım daha atarak müşterilerimize hizmetlerimizi sunuyoruz.

Web hizmetlerimizden yararlanmak ister misiniz?

Sohbete Başla
Bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Satış öncesi destek
Merhaba 👋
Yardıma ihtiyacınız olursa buralardayız :)