Bursa / Türkiye

Hakkımızda

Web Chef ekibi olarak sektörün gerekliliklerini yerine getirerek birinci sınıf hizmet sunuyoruz. Sektörün başarılı firmaları arasında bulunmaktan onur duyuyoruz. Teslim ettiğimiz projeler, müşterilerimizin memnuniyet düzeyi ve yükselen başarı grafiğimiz kurumsal politikalarımızdan kaynaklanmaktadır.

Önceliğimiz her zaman
Müşterilerimizin memnuniyeti.

Önceliğimiz

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız etik kurallar gereği projelerini büyük bir titizlikle yürütmektedir. Özgün projelerimiz akıllıca yapılan reklam yatırımları ile müşterilerimizi memnun etmektedir. Proje odaklı çalışmalar, proje öncesi ve sonrası olmak üzere her aşamada takibi yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz markalar tarafından devamlı fikir alışverişi gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hizmet ve müşteri politikalarımızda devamlı gelişme sağlamaktayız.

+0

Yetkili Personel

+0+

Müşteri

0

AR-GE Ürünü

+0

Çözüm ortağı

Vizyonumuz

Şirket vizyonumuz sektörün tek ve gerçek ismi olmaktır. Kurumsal olarak bu doğrultuda çalışmalar yürütmekteyiz. Her alanda birinci sınıf hizmeti sunmak, kusursuz kararlar almak ve uygulamak, en doğru stratejileri belirlemek ve sosyal olarak en iyi şekilde bulunmayı hedefliyoruz.

Danışman ile görüşün
İletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.
İletişim

Misyonumuz

Misyonumuz gereği proje çalışmaları müşteri firmanın hedeflerine yöneliktir. Müşteri firmanın müşteri potansiyelini yönetmek için; hizmet kalitesini ve sektörel açıdan statüsünü öne çıkaran çalışmalarda bulunmaktayız. Anlayışımız bütünüyle özgün çalışmalar sunmak ve proje bazlı doğru araç-gereçlerden faydalanmaktır. Misyonumuz 10 yıldır kusursuz hizmet anlayışıyla bulunmaktadır. Ekibimizin çalışmaları; Müşterilerimize ve ortak çalışmalar yürüttüğümüz firmalara karşı bakış açımızı ve değerini belirgin bir biçimde arttırmayı hedeflemektedir.

Platinum ile;

Kaliteli Hizmet

Hem müşterilerimiz hem de firmamızın prestiji için kaliteli hizmet anlayışını benimsiyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet sayesinde büyümeye devam ediyoruz. Profesyonel kalifiyeli ekip tarafından yürütülen çalışmalarımız birinci sınıf kalitede hizmeti garantilemektedir. Bu anlayış doğrultusunda sektörde öncü firmalar arasında yerimizi aldık. Benimsediğimiz kaliteli hizmet anlayışı aynı zamanda uygun fiyat politikası ile bağdaşmaktadır. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet güvencesini Web Chef ekibi olarak biz size sunuyoruz.

consultant reading documents and using a laptop in 2021 08 26 17 26 34 utc
BALMY
HOTEL GREENLAND
ARUBA
AUTODESK
ASIRDX
CVK MADEN İŞLETMELERİ

1,000'den fazla referansımızın arasına sizde katılın.

İşinizin geleceği teknolojik dönüşümle mümkün.

Teknolojik Dönüşüm

Çağımızın olmazsa olması bilgisayarlar ile artık hayatımızın bir çok noktasında yaşamaya başladık. Teknolojik dönüşüm ile şirketinizi tamamen bulut ortamından yönetin.

Ön Araştırma

Yapınızda yer alan tüm hizmetlerin tespiti.

Planlama

Size özel dönüşüm seçeneklerinin belirlenmesi.

Üretim

Dönüşüm paketinin firmanıza özel olarak uyarlanması.

Yayın & Yönetim

Bulut ortamından tüm şirketinizi yönetebilme imkanı.

Sohbete Başla
Bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Satış öncesi destek
Merhaba 👋
Yardıma ihtiyacınız olursa buralardayız :)