Bursa / Türkiye
Search Engine Optimization

SEO

İşletmelerini büyütmek isteyen küçük/büyük ölçekli firmalar artık Google'da üst sıralarda yer almak zorunda. Ürün ve hizmetleriniz hakkında kategori araması yapan biri Google'da ilk 2 sayfada mutlaka firmanızı görmeli. Yoksa diğer sayfa aramaları yerine ilk çıkan sonuçları ziyaret edecektir.
Google'ın üst sıralarında yer almak oldukça zor bir iştir. Özellikle ilk sayfada yer alabilmek için ciddi anlamda SEO uyumlu web siteniz olmalı. Bu konuda profesyonel çözüm sunan ajans hizmetini tercih etmelisiniz. Eğer yoğun bir trafik almak, geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilmek istiyorsanız çözümleriniz son derece profesyonel olmalı.
SEO

İşletmenizi Tanıyalım

Öncelikle yaptığınız işi araştırıp işletmeniz ile ilgili analizleri sağlayalım.

Rotamızı belirleyelim

Sizin için en iyi yapılabilecek işlemleri sıralayalım.

Yükselişe geçelim

En iyi yollar üzerinden en hızlı şekilde yükselişinize başlayalım.

SEO neden önemlidir?

SEO'yu önemli kılan etkenler;

Eğer arama motorunda firmanız görünmüyorsa çalışmalarımız görünür olmanızı sağlar.

Firmanızı arama motorlarında üst sıralara yükseltebilir.

SEO Uyumlu içerik hazırlama

Genelde arama motoru optimizasyon çalışmaları metinlerle alakalı içeriklere göre yönelik yapılmaktadır. Metin içeriklerinizde; Ne kadar anahtar kelime kullandınız? Ana başlık ve alt başlıkların ne kadar arandığı? Hangi kategorilerde ne kadar metin içerikler paylaşıldı? Kategorilerin hit olup olmaması ve toplam anahtar kelimelerin sıklığı. Herhangi bir metin içeriğinde veya kategori içeriklerinde arama motoru optimizasyon çalışmaların yapıldığı konulardır. Ancak bazen uyumlu metin içerikler de yeterli olmayabilir. Web tasarımın Google tarafından kabul edilirliği, WordPress tema ve eklentiler, Title ve description, mobil ve tablet için uyumluluk ve kategori düzenleme gibi çalışmalar için profesyonel çözüm almanız gerekir.

seo

Arama Motoru Optimizasyonu

Eğer web siteniz kurumsal bir firma yapısında ise aldığınız standart hizmeti etkili olmayabilir. Profesyonel kurumsal SEO hizmeti için Kurumsal statüde hizmetten faydalanmalısınız. Yani firmanızın hedefini daha yükseğe taşımak istiyorsanız kurumsal çözümler almalısınız. Standart SEO hizmeti ile neredeyse aynı hizmetler bulunur ancak kurumsal olarak çözüm isteyen müşterilerimiz için hizmete geçiş sağlanabilmektedir.

Kusursuz Optimizasyon Çalışması Nasıl Olur?

Bir optimizasyon çalışmasının kusursuz olması oldukça önemlidir. Eğer kusursuz bir optimizasyon çalışması yaptıysanız siteniz yakın bir zamanda Google sıralamasına girecektir. Ürün ve hizmetlerinize bağlı olarak bulunduğunuz kategoride aramaların sayısı artacaktır. Bu durum da doğrudan müşterilerinizi arttıracaktır.

Kusursuz bir optimizasyon çalışması için doğru bir strateji, iyi analizler ve kapsamlı bir çalışma gereklidir. Bu çalışmalar neticesinde kusursuz bir optimizasyon çalışmasına sahip olabilir, Google'da üst sırada bulunabilirsiniz.

Doğru anahtar kelime analizi
Doğru ve özgün içerik oluşumu
SEO yönetmeliğine uygun alt yapı çalışması
321rf4
intro image 5
SEO ile yükselişe geçin

İşletmeniz için en iyi olanı yapın

SEO konusunda uzman desteği almak için hemen iletişime geçin.

Sohbete Başla
Bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Satış öncesi destek
Merhaba 👋
Yardıma ihtiyacınız olursa buralardayız :)